Власний новобуд у колоритній європейській країні

З початком російської спецоперації на території України відбувся різкий попит на житло в інших європейських країнах, у тому числі в Іспанії. Найкращою альтернативою тривалої оренди номера в готелі або хостелі буде покупка власного житла.

Сьогодні іспанську нерухомість можуть купити громадяни будь-якої країни світу. Потенційним покупцям не потрібен дозвіл від влади чи отримання ВНЗ. Іноземець може жити в Іспанії від 90 до 180 днів на рік. Якщо власник житла планує перебувати в країні довше, то він уже має оформити посвідку на проживання.

Переваги покупки нового житла в Іспанії

Зберегти свої заощадження в умовах дуже стрімкої інфляції можна шляхом купівлі новобудови. Такі об’єкти в Іспанії повністю відповідають сучасним підходам до будівництва. Серед інвесторів найближчими роками саме нові будівлі користуватимуться найбільшим попитом. Це чудовий варіант для життя, для майбутньої здачі в оренду та навіть для перепродажу.

2021 року Національний інститут статистики подав дані про те, що в Іспанії більш ніж на 35% було продано більше нових будинків у порівнянні з попереднім роком. У квітні нинішнього року на 15% зріс продаж такого житла, якщо порівнювати з тим же періодом 2021 року. Попит і сьогодні на новобудови дуже високий. Планується, що до 2030 року буде зведено 120-150 тисяч нових будинків.

Які зміни у вартості за останні роки?

INE (Національний інститут статистики) наводить IPV (індекс цін на житло) за останній квартал минулого року. Показник вартості новобудов виріс на 6%. Якщо подивитися статистику за останні 30 років, то ціни в країні стабільно підвищуються на 5-6% на рік. При цьому враховується також збільшення ціни на будівельні матеріали та енергоносії.

Новобудови з усіма зручностями

Орендарі дуже цінують нові будинки за те, що вони:

  • зводяться виключно у закритих комплексах;
  • обладнуються спортивними майданчиками, тренажерними залами, дитячими ігровими зонами, басейнами. Мають чудове озеленення території та відповідний догляд цілий рік.

Завжди такі комплекси здаються в оренду швидше за вторинне житло, позбавлене подібних зручностей. Не варто забувати, що, купуючи новобудову, вам не потрібно буде проводити ремонт. Обслуговування такого житла обійдеться дешевшим, ніж вторинного. Ще один плюс – на нове житло надається гарантія у трьох варіантах: на 1 рік, на 3 роки та на 10 років. У разі появи дефектів у конструкції будівлі ремонт проводиться за рахунок забудовника, а не власника.

Все про середню заробітну плату в Іспанії

    Заповніть форму та

    наш спеціаліст зв'яжеться з вами
    Меню