Особливості оренди житла в Іспанії

Класна відпустка починається з гарного житла. Гарні види, доступність локацій – це важливо, але найголовніший фактор – ціна. Давайте розберемось , від чого залежить вартість оренди житла у Іспанії.

Сезонність

Спека, відпустка – туристи хочуть відпочивати в літню спеку, і орендарі піднімають ціну. Найсмачніші місяці: липень, серпень і вересень (за хорошої погоди). Ціна піднімається і навесні, на Святий Великодній Тиждень. Несезонні ціни у графі позначаються як “desde”. Вартість з урахуванням конкретного місяця рахується на сайті в калькуляторі або в розділі “precios por temporadas”.

Попереднє бронювання

Затяті туристи обирають житло заздалегідь, і економлять 15% вартості, у грошовому еквіваленті йдеться про 200 євро. Серйозна економія, погодьтеся?

Передплата

Бронювання підкріплюється частковою оплатою. Сума залежить від правил сервісу чи власника, і може становити як 20-50% вартості, і 100%. Переказ здійснюється на картку, банківський рахунок або за допомогою сервісу Western Union.

Низькі ціни

На просторах інтернету повно пропозицій із супер-низькими цінами, де мимохіть згадується оплата комунальних послуг “aparte”. У результаті, вода і світло оплачуються «зі стелі», тому що рахунки приходять один раз на два місяці або поквартально.

Мандрівники переплачують близько 150 євро. Іноді комуналка оплачується окремо.

Такий тип договору можливий за довгострокової оренди житла.

Чим довше, тим дешевше

При вивченні цін зверніть увагу на те, що плата за місяць вказується для оренди на півроку. Сезонна оренда буває “por dia” (добова) та “por semana” (тижнева). При поїздці на 2-3 місяці готуйтеся платити за сезонними цінами.

Деякі власники можуть скидати вартість за тривалого проживання або вказувати оплату за два тижні “quincena”. Про це також варто пам’ятати.

Гарні краєвиди

Близькість до моря – основний чинник для формування ціни. Тут усе просто: що ближче до моря, то більше доведеться заплатити. Перша лінія пляжу коштує у півтора рази дорожче, порівняно з таким самим житлом у глибині кварталу.

Курорт

На вартість житла в Іспанії також впливає його розташування. Якщо це велике, відоме місто або добре розпіарений курорт, ціни будуть вищими. На якість відпочинку та обслуговування це ніяк не впливає.

Сервіс

Вивчіть, що конкретно входить у вартість проживання обраного об’єкта. Як правило, це фінальне прибирання “limpieza final”, комуналка, постільна білизна та рушники.

До речі, за білизну потрібно доплачувати, якщо вона є, а не включено “incluidas” у вартість. У середньому це 1-2 євро/добу.

Страховка

У житті трапляється всяке, і орендодавець страхується. Обговорюється страховий внесок, який повертається після виїзду. Сайти можуть утримувати страховку з вашої картки або безпосередньо платіть орендарю перед отриманням ключів.

Як отримати іпотеку в Іспанії?
Все про середню заробітну плату в Іспанії

    Заповніть форму та

    наш спеціаліст зв'яжеться з вами
    Меню