Особливості іпотечного кредитування в Іспанії

Іспанія приваблює своїми дуже сприятливими кліматичними та природними умовами, багатою культурною спадщиною, дозволяє комфортно жити та вести свій власний бізнес.

В Іспанії можна оформити іпотеку під будь-яку нерухомість. Це може бути квартира, приватна садиба або комерційна споруда. Багато хто звертається за фінансовою допомогою, щоб придбати житло. Залежно від району та міста, в якому планується купівля нерухомості, знадобиться різний час для виплати іпотеки і сума платежів буде також різною.

Відомий іспанський портал, що займається нерухомістю, Idealista, провів якесь дослідження, щоб з’ясувати, як впливає рівень доходу населення і які можливі ризики при купівлі житла у тих чи інших районах Іспанії. За основу брали середню вартість нерухомості у різних місцях країни, при цьому враховувалася:

  • фіксована процентна ставка у розмірі 1,19%;
  • термін погашення кредиту до 30 років із початковим внеском близько 20% від кінцевої вартості об’єкта.

Отже, щоб оплачувати такі іпотеки, позичальники повинні регулярно відраховувати до 30% своїх фінансових надходжень.

Найскладніші обставини для виплат складаються серед жителів Сан-Себастьян. Середньорічний дохід у цьому місті не перевищує 45 тис. євро. Якщо, наприклад, купити будинок за 430 тис. євро, то заробітна плата покупця має бути не меншою за 63 тис. євро для погашення такого кредиту. Різниця відчутна між реальним рівнем доходу громадян та необхідною сумою щомісячної виплати. За таких умов вигідніше купувати нерухомість у Мадриді, Барселоні, Більбао та в Пальмі.

У провінціях іпотечне кредитування виглядає доступнішим. Як варіант, варто розглядати міста Севілья, Малага, Аліканте, Валенсія. У найвигіднішому становищі будуть ті, хто вирішить купити об’єкт нерухомості в Уельві, Леріді чи Авілі.

Іспанія відкрита для українських біженців
Про зростання прибутковості при здачі іспанської нерухомості в оренду

    Заповніть форму та

    наш спеціаліст зв'яжеться з вами
    Меню