На що звернути увагу при покупці житла в Іспанії

Купівля житла в Іспанії чудове вкладення коштів. Це зрозуміло! Але кожен потенційний покупець обов’язково ставить питання: Які речі потрібно знати при покупці нерухомості в Іспанії

Вивчіть наші поради при покупці нерухомості в Іспанії, щоб вибрати найкращий і вигідний варіант.

Шукайте надійного рієлтора

Ціна схожих об’єктів може відрізнятись. Низька вартість іноді призначається через поганий район, галасливі сусіди або наявність шкідників. Найміть ріелтора та адвоката, які вивчать об’єкт нерухомості, допоможуть його купити або знайдуть інші варіанти.

Визначтеся з метою придбання житла

Здаючи об’єкт в оренду, врахуйте побажання майбутніх гостей: близькість пляжів, торгових центрів та ресторанів. При еміграції звертайте увагу на наявність у пішій близькості паркування, продуктових та продовольчих магазинів, навчальних закладів та лікарень.

Враховуйте систему податків купівлі житла в Іспанії

Усі майбутні витрати на купівлю житла розрахуйте заздалегідь. Пам’ятайте, що покупець сплачує податок на перехід нерухомості з рук до рук (ITP). Крім цього, у договорі прописується можлива доплата місцевому муніципалітету протягом перших п’яти років, якщо вартість купівлі була нижчою від ринкової ціни.

Підрахуйте витрати на обслуговування об’єкта

Сюди входить податковий збір за володіння нерухомістю (IBI) та платежі за комунальні послуги. Для нерезидентів додається податок з доходів нерезидентів в Іспанії (IRNR).

Домовляйтесь з окупантами (самозахоплювачами)

Розв’яжіть питання з окупантами до підписання договору про купівлю-продаж. Підключіть до вирішення проблеми адвоката і запропонуйте хорошу компенсацію у грошовому еквіваленті. З урахуванням низької вартості житла, угода виявиться вигідною.

Вивчіть правила оформлення туристичної ліцензії

Держава вимагає дозвіл на здачу житла іншим особам, і стягують податок із прибутку. Вивчіть оформлення туристичної ліцензії у потрібному місті. Порахуйте вартість подання податкових декларацій нерезидентів (щоквартально), за прибутком від здачі житла, та річною декларацією на власність.

Вивчіть місцеву обстановку

В Іспанії прописані норми громадського порядку, не всі їх дотримуються. Познайомтеся з власником комплексу та майбутніми сусідами.

Враховуйте погану шумоізоляцію житла в Іспанії

На верхніх поверхах багатоквартирного будинку можна почути все, що відбувається у під’їзді. Офіси та магазини не заважатимуть вночі, а ось бари, кафе та ресторани можуть зіпсувати вам життя.

Вивчіть іпотечну програму

Місцеві банки видають кредити іноземцям (більше половини вартості покупки). Кредитуванням займеться банк-власник об’єкта. При купівлі житла на нерухомому ринку, вибирайте банк, що сподобався. Проконсультуйтеся з адвокатом та виберіть найкращі умови.

Гараж

Як правило, у житлових комплексах проблем із паркуванням автомобіля не виникає. Але купуючи квартиру в центрі міста, подбайте про гараж. У розпал сезону вільних місць на вулиці точно не буде.

Як отримати іпотеку в Іспанії?

    Заповніть форму та

    наш спеціаліст зв'яжеться з вами
    Меню